rozmiar tekstu:

oferty pracy

OPIEKUNOWIE REKRUTACJI

Pokaż kontakt

Inżynier Projektant

Miejsce pracy: Skawina

Data dodania: 2020-11-10

Twoje zadania:

  • Celem stanowiska jest projektowanie elementów instalacji ogniotrwałych
  • Udział w opracowywaniu zapytań ofertowych
  • Współpraca z R&D w zakresie materiałów ogniotrwałych oraz tworzenia próbnych produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii badawczo-rozwojowych
  • Praca w programie CAD (PDM mile widziane)
  • Wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów ogniotrwałych (NPI) oraz udział w globalnych projektach związanych z instalacjami ogniotrwałymi (ceramika)

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończyłeś studia (Machanika lub pokrewne)
  • Masz doświadczenie w projektowaniu 3D (SolidWorks mile widziane)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet Office (Excell, Word, PowerPoint)
  • Potrafisz płynnie porozumiewać się w języku angielskim
  • Dobrze czujesz się w zespole, w którym podstawą jest współpraca i praca zespołowa
  • Cechuje Cię kreatywne i innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań
  • Możesz pracować samodzielnie i nieobca Ci jest praca pod presją
  • Potrafisz tworzyć dokumentację techniczną
  • Możesz podróżować (max 10% czasu pracy)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nagrody jubileuszowe
  • System wyróżnień za wspieranie wartości firmy
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Opiekę medyczną
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • Pakiet socjalny
  • Pyszny gorący posiłek
  • Koleżeńską atmosferę w pracy

Potrzebujesz pomocy lub informacji związanej z daną ofertą lub pracą u Nas?
Zadzwoń lub napisz do naszych Opiekunów:

SKAWINA - STANOWISKA PRODUKCYJNE

Anna Brożek

(KANDYDACI SPOZA POLSKI)

Daria Sereda

SKAWINA - STANOWISKA ADMINISTRACYJNE

Magdalena Pawłaszek

Magda Modzelewska-Krysa

KRAKÓW - Shared Service Center

Anna Włodarczyk-Mazgaj

Katarzyna Kolenda

Kamil Kucharski

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?