rozmiar tekstu:

oferty pracy

OPIEKUNOWIE REKRUTACJI

Pokaż kontakt

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Skawina

Data dodania: 2021-11-08

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i kontrola harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
  • Kontrola kosztów prowadzonej budowy
  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów
  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów
  • Raportowanie do Kierownika Projektu z postępu prac
  • Uczestnictwo w odbiorach budowy
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej.
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.
  • Sprawdzanie protokołów z odbioru rusztowań, dźwigów, kontenerów itp.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.
  • Sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa.
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie wyższe budowlane (budowlane, sanitarne, elektryczne) – nie są wymagane uprawnienia budowlane
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracach z inwestycjami kubatorowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • umowę B2B
  • możliwość udziału w ciekawych projektach w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • koleżeńską atmosferę w pracy

Potrzebujesz pomocy lub informacji związanej z daną ofertą lub pracą u Nas?
Zadzwoń lub napisz do naszych Opiekunów:

SKAWINA - STANOWISKA PRODUKCYJNE

Anna Brożek

(KANDYDACI SPOZA POLSKI)

Daria Sereda

SKAWINA - STANOWISKA ADMINISTRACYJNE

Magdalena Pawłaszek

Magda Modzelewska-Krysa

KRAKÓW - Shared Service Center

Katarzyna Kolenda

Kamil Kucharski

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?