rozmiar tekstu:

Kampania wizerunkowo-rekrutacyjna

2019-09-15

Od sierpnia do końca grudnia realizujemy szeroką kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną naszego zakładu produkcyjnego w Skawinie??.

„Jej bohaterem jest nasz kolega z załogi, Łukasz, który pracuj już ponad 10 lat. Jak sam mówi, ludzie liczą się dla niego najbardziej, dlatego naturalnym jest to, że wybraliśmy go na ambasadora naszej komunikacji. Szukamy głównie Pracowników na produkcję, którzy będą mieli przyjemność pracować między innymi z Łukaszem” – mówi Natalia Marciniec HR Manager w Vesuvius.

Nasze billboardy, plakaty i przyczepy reklamowe możecie zobaczyć na głównych ulicach dojazdowych do Skawiny i na obrzeżach Krakowa. Równolegle realizujemy również działania on-line ?, które bezpośrednio kierują do aplikowania przez naszą stronę www, lub jednym kliknięciem wybierają numer i łączą z opiekunem rekrutacji?.

Liderka, która wie dokąd zmierza. Agnieszka Tomczak wystąpiła na spotkaniu Let's Lead! w Skawinie

2023-12-01

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu narzędziowców Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu elektromechaników Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Richard Sykes gościem kolejnej edycji „Let's Lead!” w Vesuvius Poland

2023-10-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Sukces pilotażowego projektu Vesuvius Poland Success Story of Tasks Management Board

2023-10-03

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?