rozmiar tekstu:

Jesteśmy światowym liderem

Produkujemy, sprzedajemy i projektujemy wysokogatunkową ceramikę, materiały ogniotrwałe i systemy kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

VESUVIUS TO INNOWACYJNOŚĆ

Vesuvius Skawina dąży do tego, by być pierwszym wyborem dla klientów jako partner najwyższej klasy, oferujący wysoce niezawodne, bezpieczne i innowacyjne rozwiązania osiągane zrównoważonymi metodami.

JESTEŚMY GLOBALNI

Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii. Nasza lokalna produkcja i globalna wiedza na temat procesów zachodzących u naszych Klientów dają nam wyjątkowe relacje z nimi, pomagając im zoptymalizować i usprawniać procesy i wydajność ich produktów.

Świat nie rozwija się bez nas. To my go zmieniamy.

W naszym Shared Services Center zapewniamy najwyższy poziom usług, wdrażając inicjatywy lokalne i globalne. Ściśle współpracujemy z innymi zespołami Vesuvius na świecie.

Nasi pracownicy pochodzą z różnych środowisk, ale wspólnie pracują nad wysoką wydajnością i uzyskiwaniem spójnych wyników.

Tworzymy dialog z klientami i odpowiadamy na ich potrzeby.

Dostarczamy produkty, systemy i usługi regulujące i zabezpieczające przepływ stali w procesie ciągłego odlewania.

Zapewniamy ekspertyzy instalacyjne i materiały, które wytrzymują ekstremalne temperatury i oferują odporność na korozję w obiektach naszych Klientów.

Posiadamy dział Research & Development i działy wspierające: Księgowość, HR, lokalne IT, Transport, Zakupy, Administracja, Sprzedaż; Dzięki nim jesteśmy niezawodni i nieustannie się doskonalimy.

Poprawiamy jakość i wydajność procesu odlewania poprzez sprzedaż produktów i inżynierii aplikacji do globalnego przemysłu odlewniczego.

czy wiesz, Że?
czy wiesz, Że?
1. Stale poprawiamy naszą wydajność. W dziale Research & Development inwestujemy w badania, które przyczyniają się do kolejnych przełomów technologicznych w produkcji.
2. Vesuvius jest jednym z największych na świecie producentów monolitycznych wyłożeń ogniotrwałych.
3. Produkujemy specjalistyczne materiały ogniotrwałe do wykładania wyłożeń zbiorników stalowniczych, takich jak wielkie piece, kadzie i kadzie pośrednie.
4. Zapewniamy systemy, produkty i usługi, które pozwalają hutom na przechowywanie stopionego metalu, chronią go przed utlenianiem, zanieczyszczeniami i regulują jego przepływ.
5. Nasze produkty mogą być wytwarzane w niewielkiej odległości od zakładów naszych Klientów, gwarantując konkurencyjną pod względem kosztów i czasu dostawę.
slick-slide41 slick-slide42 slick-slide43 slick-slide44
slick-slide41 slick-slide42 slick-slide43 slick-slide44
slick-slide41 slick-slide42 slick-slide43 slick-slide44
slick-slide41 slick-slide42 slick-slide43 slick-slide44
slick-slide41 slick-slide42 slick-slide43 slick-slide44

TWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆLepsze jutro dla naszej planety, klientów, pracowników i społeczności. Zrównoważony rozwój oraz oferowanie coraz to bezpieczniejszych i wydajniejszych rozwiązań przemysłowych przeznaczonych dla przemysłu z całego świata to priorytety w działaniach Vesuvius.

DLA NASZEJ PLANETYWspólnie przeciwdziałamy zmianom klimatu. Zmniejszamy emisję CO2, redukujemy odpady, ulepszamy produkty, aby nadawały się do powtórnego użycia. W coraz większym stopniu korzystamy z materiałów pochodzących z recyklingu, zwiększając tym samym zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym.

DLA NASZEJ SPOŁECZNOŚCIWspieramy społeczności, wśród których działamy na całym świecie m.in. poprzez promowanie kierunków nauk ścisłych wśród kobiet. Postępujemy etycznie w biznesie i tego samego oczekujemy od partnerów handlowych. Promujemy ideę zrównoważonego rozwoju wśród naszych dostawców na całym świecie.

DLA NASZYCH PRACOWNIKÓWBezpieczeństwo pracowników i wszystkich, którzy pracują w zakładach Vesuvius to nasz priorytet. Nieustannie dążymy do doskonałości w tym obszarze. Stawiamy na rozwój pracowników, aby budować różnorodne i zaangażowane zespoły.

DLA NASZYCH KLIENTÓWWspieramy wysiłki naszych klientów na rzecz poprawy bezpieczeństwa w hali produkcyjnej. Priorytetowo podchodzimy do kwestii poodnoszenia ich wydajności operacyjnej, jednocześnie dbając o zmniejszenie śladu węglowego.

NASZA HISTORIA

 • 1916

  Powstaje Vesuvius
  Założony w Pittsburghu w USA, produkuje gliniane tygle grafitowe

 • 1968

  Międzynarodowy postęp

  Rozwój izostatycznej technologii prasowania.

 • 1986

  Vesuvius przejęty przez Cookson Group plc.

 • 1989

  Integracja systemu Flo-Con

 • 1998

  Integracja z grupą Hinckley

 • 1999

  Integracja z Premier Refractories

 • 2008

  Integracja z Foseco

 • 2011

  Integracja z Sent&Avemis

 • 2012

  Integracja z Metallurgica | Podział Cookson-Creation i Vesuvius plc.

 • 2014

  Integracja z Ecil Met | Integracja z Process Metrix

 • 2015

  Integracja z Sidermes

 • 2016

  Integracja z Carboox

 • 2017

  Centrum Usług Wspólnych w Krakowie

 • 2020

  Vesuvius Poland strategicznym zakładem w Grupie Vesuvius

Przejrzystość

Działalność Vesuvius odznacza się dbałością o wszelkie standardy formalne, w tym te dotyczące realizacji strategii podatkowej.

POZNAJ NASZĄ STRATEGIĘ PODATKOWĄ

Chcesz razem z nami tworzyć dalszą historię Vesuvius?

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

WSZYSTKIE OFERTY

Najnowsze oferty pracy:

Junior PTP Accountant with French

Kraków

2024-05-23

zobacz
Transport Planning Specialist

Kraków

2024-05-10

zobacz
Customer Service Specialist – France

Kraków

2024-05-08

zobacz
Modelarz / Ślusarz

Skawina

2024-05-08

zobacz
Mistrz/yni Produkcji - Group Leader

Skawina

2024-05-06

zobacz
Pracownik Produkcji

Skawina

2024-05-06

zobacz
Mistrz Utrzymania Ruchu

Skawina

2024-04-30

zobacz
Tokarz / Frezer

Skawina

2024-04-23

zobacz
Elektromechanik

Skawina

2024-04-17

zobacz
Chcemy Was poznać lepiej – program poleceń pracowniczych Kraków

Kraków

2021-04-27

zobacz
WSZYSTKIE OFERTY

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?