rozmiar tekstu:

Vesuvius rusza po zdrowie!

2021-04-26

Aktywność fizyczna jest szczególnie ważna teraz, kiedy wszyscy mierzymy się z pandemią. Ruch doskonale wpływa na odporność i zapobiega chorobom, które zwiększają ryzyko ciężkiego przejścia COVID-19. Dodatkowo wysiłek fizyczny ma bardzo dobry wpływ na kondycję psychiczną. W związku z tym Vesvuius zaprasza swoich pracowników do specjalnego wyzwania, w którym nie tylko mogą zadbać o siebie, ale także… pomóc innym.

Od kwietnia do końca maja pracownicy Vesuvius mierzą i notują liczbę kilometrów podczas swojej aktywności fizycznej. Liczą się zarówno te kilometry przebyte w pracy, jak i te wykonane podczas codziennych treningów, czy też na bieżni lub rowerku stacjonarnym.

Kilometry zgłaszamy w pliku „Ruszaj po zdrowie” (dostępnym na wspólnym dysku) lub w przypadku braku dostępu, bezpośrednio w Recepcji, gdzie kilometry zostaną zarejestrowane.

Do akcji może się przyłączyć każdy pracownik, w dowolnym momencie. Finał konkursu nastąpi 1.06.2021, w Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wtedy najbardziej aktywne osoby zostaną nagrodzone, a zwycięzca konkursu dodatkowo wybierze placówkę wspierającą dzieci ze Skawiny lub okolic, która otrzyma pomoc od firmy Vesuvius.

Dodatkowo wszystkie dystanse, które zostaną przebyte przez pracowników będą zapisane w rankingu międzynarodowej podobnej inicjatywy zakładów Vesuvius. Łącznymi kilometrami będzie można zmierzyć drogę pomiędzy lokalizacjami Vesuvius w różnych zakątkach świata!

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom akcji, a tych niezdecydowanych zachęcamy do tego, by się przyłączyć i razem ruszyć po zdrowie!

Zbierajmy kilometry – zadbajmy o zdrowie – pomagajmy dzieciom!

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: RUSZAJ PO ZDROWIE! …I POMAGAJ! (akcja dla Pracowników Vesuvius)

Co wspólnego mają ze sobą pączki, cebula i kręgosłup? - warsztaty ergonomiczne w Vesuvius Skawina

2024-02-09

ZOBACZ ARTYKUŁ

Pracownicy Vesuvius wsparli Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt w Skawinie

2024-01-25

ZOBACZ ARTYKUŁ

Warsztaty „Lean Day” w Vesuvius w Skawinie – doskonałość operacyjna w naszym DNA

2023-12-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Wsparcie NFOŚiGW

2023-12-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Nowatorski projekt instalacji odazotowania spalin zakończony sukcesem

2023-12-19

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?