rozmiar tekstu:

Vesuvius rusza po zdrowie!

2021-04-26

Aktywność fizyczna jest szczególnie ważna teraz, kiedy wszyscy mierzymy się z pandemią. Ruch doskonale wpływa na odporność i zapobiega chorobom, które zwiększają ryzyko ciężkiego przejścia COVID-19. Dodatkowo wysiłek fizyczny ma bardzo dobry wpływ na kondycję psychiczną. W związku z tym Vesvuius zaprasza swoich pracowników do specjalnego wyzwania, w którym nie tylko mogą zadbać o siebie, ale także… pomóc innym.

Od kwietnia do końca maja pracownicy Vesuvius mierzą i notują liczbę kilometrów podczas swojej aktywności fizycznej. Liczą się zarówno te kilometry przebyte w pracy, jak i te wykonane podczas codziennych treningów, czy też na bieżni lub rowerku stacjonarnym.

Kilometry zgłaszamy w pliku „Ruszaj po zdrowie” (dostępnym na wspólnym dysku) lub w przypadku braku dostępu, bezpośrednio w Recepcji, gdzie kilometry zostaną zarejestrowane.

Do akcji może się przyłączyć każdy pracownik, w dowolnym momencie. Finał konkursu nastąpi 1.06.2021, w Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wtedy najbardziej aktywne osoby zostaną nagrodzone, a zwycięzca konkursu dodatkowo wybierze placówkę wspierającą dzieci ze Skawiny lub okolic, która otrzyma pomoc od firmy Vesuvius.

Dodatkowo wszystkie dystanse, które zostaną przebyte przez pracowników będą zapisane w rankingu międzynarodowej podobnej inicjatywy zakładów Vesuvius. Łącznymi kilometrami będzie można zmierzyć drogę pomiędzy lokalizacjami Vesuvius w różnych zakątkach świata!

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom akcji, a tych niezdecydowanych zachęcamy do tego, by się przyłączyć i razem ruszyć po zdrowie!

Zbierajmy kilometry – zadbajmy o zdrowie – pomagajmy dzieciom!

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: RUSZAJ PO ZDROWIE! …I POMAGAJ! (akcja dla Pracowników Vesuvius)

Siła i charakter | Reprezentacja Vesuvius Skawina na Runmageddon 2023

2023-05-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Kolejna wizyta studentów AGH w Vesuvius w Skawinie

2023-05-19

ZOBACZ ARTYKUŁ

Studenci WIMiC AGH z wizytą w Vesuvius

2023-05-08

ZOBACZ ARTYKUŁ

Alexander Laugier Wert na kolejnym spotkaniu "Let’s lead!"

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?