rozmiar tekstu:

365 dni bez wypadku w Vesuvius w Skawinie

2021-10-04

1 października świętowaliśmy w Vesuvius w Skawinie rok bez wypadku. To dla nas okazja do radości, którą uczciliśmy słodkim poczęstunkiem.

– Wielokrotnie podkreślałem, jak ważne dla mnie jest zdrowie i bezpieczeństwo każdego pracownika. To dla nas najwyższa wartość – mówi Aleksander Sawiuk, prezes Zarządu Vesuvius Poland Sp. z o.o. – Przez ostatni rok zainwestowaliśmy w poprawę warunków pracy w naszych zakładach w Skawinie, a w następnych miesiącach i latach będziemy kontynuować te przedsięwzięcia – zapewnia.

W Vesuvius w Skawinie każdego miesiąca przeprowadzanych jest setki audytów, na podstawie których definiowane są działania, redukujące ryzyko na wszystkich stanowiskach pracy. Każdy pracownik może także zabrać głos w kwestii poprawy bezpieczeństwa pracy – odbywa się to dzięki kwestionariuszom iEngage, spotkaniom z załogą, programowi doskonalenia MORE, a także tablicom Line PPS, na których pracownicy mogą w dowolnym momencie zgłaszać swoje spostrzeżenia.

– Dziękuję wszystkim pracownikom za to, że zgodnie z Wartościami CORE Vesuvius mają odwagę, aby zgłaszać swoje uwagi – mówi Aleksander Sawiuk.  – Dziękuję za to, że kiedy trzeba, zatrzymują się i nie wykonują niebezpiecznych czynności. Bezcenne jest także to, że nasi pracownicy dbają o siebie nawzajem i kiedy trzeba, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania – dodaje.

Świąteczna niespodzianka od Zespołu Vesuvius Skawina

2022-12-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Badaj się! Miej pewność! Kampania profilaktyczna Vesuvius

2022-11-18

ZOBACZ ARTYKUŁ

Future Shapers – program stażowy w Vesuvius Poland

2022-10-03

ZOBACZ ARTYKUŁ

Finał 79. Tour de Pologne już za nami

2022-08-12

ZOBACZ ARTYKUŁ

Rowerowe Wyzwanie Vesuvius zakończone!

2022-07-14

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?