rozmiar tekstu:

365 dni bez wypadku w Vesuvius w Skawinie

2021-10-04

1 października świętowaliśmy w Vesuvius w Skawinie rok bez wypadku. To dla nas okazja do radości, którą uczciliśmy słodkim poczęstunkiem.

– Wielokrotnie podkreślałem, jak ważne dla mnie jest zdrowie i bezpieczeństwo każdego pracownika. To dla nas najwyższa wartość – mówi Aleksander Sawiuk, prezes Zarządu Vesuvius Poland Sp. z o.o. – Przez ostatni rok zainwestowaliśmy w poprawę warunków pracy w naszych zakładach w Skawinie, a w następnych miesiącach i latach będziemy kontynuować te przedsięwzięcia – zapewnia.

W Vesuvius w Skawinie każdego miesiąca przeprowadzanych jest setki audytów, na podstawie których definiowane są działania, redukujące ryzyko na wszystkich stanowiskach pracy. Każdy pracownik może także zabrać głos w kwestii poprawy bezpieczeństwa pracy – odbywa się to dzięki kwestionariuszom iEngage, spotkaniom z załogą, programowi doskonalenia MORE, a także tablicom Line PPS, na których pracownicy mogą w dowolnym momencie zgłaszać swoje spostrzeżenia.

– Dziękuję wszystkim pracownikom za to, że zgodnie z Wartościami CORE Vesuvius mają odwagę, aby zgłaszać swoje uwagi – mówi Aleksander Sawiuk.  – Dziękuję za to, że kiedy trzeba, zatrzymują się i nie wykonują niebezpiecznych czynności. Bezcenne jest także to, że nasi pracownicy dbają o siebie nawzajem i kiedy trzeba, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania – dodaje.

Liderka, która wie dokąd zmierza. Agnieszka Tomczak wystąpiła na spotkaniu Let's Lead! w Skawinie

2023-12-01

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu narzędziowców Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu elektromechaników Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Richard Sykes gościem kolejnej edycji „Let's Lead!” w Vesuvius Poland

2023-10-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Sukces pilotażowego projektu Vesuvius Poland Success Story of Tasks Management Board

2023-10-03

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?