rozmiar tekstu:

KALENDARZ PEŁEN ŻYCIA

2021-12-06

Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja Pełna Życia, przy wsparciu Vesuvius w Skawinie, stworzyła wyjątkowy kalendarz na 2022 rok. Inicjatywa ma każdego dnia przypominać wszystkim, że niemożliwe nie istnieje.

Pomysł na charytatywny kalendarz wziął się z potrzeby opowiedzenia o tym, jak Fundacja daje nadzieję na lepsze jutro osobom z niepełnosprawnościami i osobom niesamodzielnym. Na jego łamach odnaleźć można nadzieję, siłę i radość Podopiecznych i Ich bliskich. Sam projekt kalendarza powstał dzięki pracy pro bono graficzki Izy Radomińskiej i Loli Kłodawskiej, autorki większości zdjęć, a Vesuvius w Skawinie wsparł całą jego produkcję. Całość środków zebranych ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczona na dalszą działalność Fundacji, przede wszystkim na materiały i sprzęt do terapii dla dzieci.

Serdecznie zachęcamy Wszystkich do zakupu tego wyjątkowego kalendarza – na przykład przy okazji planowania świątecznych prezentów dla bliskich. Więcej na temat tego projektu oraz szczegóły zakupu można znaleźć na stronie Fundacji: https://pelna-zycia.pl/wyjatkowy-kalendarz-pelen-zycia/?fbclid=IwAR3dipif5HXx19IymF92Z3Bdf6N7u26QU-cTRqd2kjaoc-TCuX0TiWcHYqA

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?