rozmiar tekstu:

KALENDARZ PEŁEN ŻYCIA

2021-12-06

Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja Pełna Życia, przy wsparciu Vesuvius w Skawinie, stworzyła wyjątkowy kalendarz na 2022 rok. Inicjatywa ma każdego dnia przypominać wszystkim, że niemożliwe nie istnieje.

Pomysł na charytatywny kalendarz wziął się z potrzeby opowiedzenia o tym, jak Fundacja daje nadzieję na lepsze jutro osobom z niepełnosprawnościami i osobom niesamodzielnym. Na jego łamach odnaleźć można nadzieję, siłę i radość Podopiecznych i Ich bliskich. Sam projekt kalendarza powstał dzięki pracy pro bono graficzki Izy Radomińskiej i Loli Kłodawskiej, autorki większości zdjęć, a Vesuvius w Skawinie wsparł całą jego produkcję. Całość środków zebranych ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczona na dalszą działalność Fundacji, przede wszystkim na materiały i sprzęt do terapii dla dzieci.

Serdecznie zachęcamy Wszystkich do zakupu tego wyjątkowego kalendarza – na przykład przy okazji planowania świątecznych prezentów dla bliskich. Więcej na temat tego projektu oraz szczegóły zakupu można znaleźć na stronie Fundacji: https://pelna-zycia.pl/wyjatkowy-kalendarz-pelen-zycia/?fbclid=IwAR3dipif5HXx19IymF92Z3Bdf6N7u26QU-cTRqd2kjaoc-TCuX0TiWcHYqA

Święta pełne wsparcia

2021-12-27

ZOBACZ ARTYKUŁ

Industrialna tradycja w parze z nowoczesnością – nowe biuro Zespołu Projektowego Vesuvius w Skawinie

2021-12-10

ZOBACZ ARTYKUŁ

8D PPS – szkolenie i rozstrzygnięcie konkursu za nami!

2021-12-06

ZOBACZ ARTYKUŁ

KALENDARZ PEŁEN ŻYCIA

2021-12-06

ZOBACZ ARTYKUŁ

TELL YOUR STORY – konkurs fotograficzny i wideo dla pracowników Vesuvius

2021-11-10

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?