rozmiar tekstu:

KALENDARZ PEŁEN ŻYCIA

2021-12-06

Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja Pełna Życia, przy wsparciu Vesuvius w Skawinie, stworzyła wyjątkowy kalendarz na 2022 rok. Inicjatywa ma każdego dnia przypominać wszystkim, że niemożliwe nie istnieje.

Pomysł na charytatywny kalendarz wziął się z potrzeby opowiedzenia o tym, jak Fundacja daje nadzieję na lepsze jutro osobom z niepełnosprawnościami i osobom niesamodzielnym. Na jego łamach odnaleźć można nadzieję, siłę i radość Podopiecznych i Ich bliskich. Sam projekt kalendarza powstał dzięki pracy pro bono graficzki Izy Radomińskiej i Loli Kłodawskiej, autorki większości zdjęć, a Vesuvius w Skawinie wsparł całą jego produkcję. Całość środków zebranych ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczona na dalszą działalność Fundacji, przede wszystkim na materiały i sprzęt do terapii dla dzieci.

Serdecznie zachęcamy Wszystkich do zakupu tego wyjątkowego kalendarza – na przykład przy okazji planowania świątecznych prezentów dla bliskich. Więcej na temat tego projektu oraz szczegóły zakupu można znaleźć na stronie Fundacji: https://pelna-zycia.pl/wyjatkowy-kalendarz-pelen-zycia/?fbclid=IwAR3dipif5HXx19IymF92Z3Bdf6N7u26QU-cTRqd2kjaoc-TCuX0TiWcHYqA

Liderka, która wie dokąd zmierza. Agnieszka Tomczak wystąpiła na spotkaniu Let's Lead! w Skawinie

2023-12-01

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu narzędziowców Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu elektromechaników Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Richard Sykes gościem kolejnej edycji „Let's Lead!” w Vesuvius Poland

2023-10-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Sukces pilotażowego projektu Vesuvius Poland Success Story of Tasks Management Board

2023-10-03

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?