rozmiar tekstu:

Rowerowe wyzwanie Vesuvius

2022-05-13

Kolarstwo, zarówno w wydaniu bardziej profesjonalnym, jak i rekreacyjnym, cieszy się sporą popularnością w zespole Vesuvius Poland. Stąd decyzja o wsparciu Gminy Skawina w organizacji 79 edycji Tour de Pologne, a konkretnie VII etapu wyścigu, który będzie przebiegał przez Skawinę. Zanim jednak pochłoną nas sportowe emocje towarzyszące kibicowaniu, zapraszamy do wiosennej zabawy w ramach Rowerowego Wyzwania Vesuvius!

Zasady są proste – trzeba wykręcić jak największą liczbę kilometrów do 30 czerwca br., monitorując aktywność za pośrednictwem aplikacji STRAVA i wpisując wyniki w pliku: Vesuvius Cycling Challenge.xlsx

WAŻNE! Aby wziąć udział w zabawie dołącz też  do „Vesuvius Cycling Club” w aplikacji STRAVA www.strava.com/clubs/1040682 Zwycięzcy będą proszeni o przedstawienie swoich wyników z aplikacji, których używają do monitorowania treningów.

Trzy osoby, które znajdą się w czołówce zestawienia (przejadą największą liczbę kilometrów), otrzymają Mi Portable Electric Air Pump – elektroniczną pompkę, która uzupełni powietrze nie tylko w rowerze, ale także piłce czy nawet oponie samochodu. Szansę na ten świetny gadżet ma każdy, ponieważ kolejne trzy nagrody trafią do osób wylosowanych spośród wszystkich uczestników.

Wyzwanie przewidziane jest wyłącznie dla pracowników Vesuvius Poland, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby na rowerowe eskapady zabierać rodzinę i bliskich. W końcu sport to zdrowie!

Dwutorowe wparcie inicjatywy Rowerowy Maj w Vesuvius Poland

2024-07-08

ZOBACZ ARTYKUŁ

Vesuvius Skawina daje przykład podczas Dni BHP

2024-06-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?