rozmiar tekstu:

Reprezentacja Vesuvius na Runmageddon

2022-06-03

W ostatnią słoneczną sobotę nasz zespół udowodnił, że wszystko jest możliwe: „Sky is the limit”

Co skłoniło nas do udziału w Runmaggedonie? Po prostu chęć doświadczeń: lodowatej wody, bagna, lin, zboczy, pionowych ścian, drutu kolczastego, rowów? Czy chęć rzucenia wyzwania naszej odwadze, energii, wytrzymałości i odporności psychicznej? Zabawa, współpraca i chęć przekonania się o ile bardziej satysfakcjonujące jest pomaganie innym niż konkurowanie? Czy chęć zobaczenia jak silni jesteśmy, jeśli tylko pracujemy razem?

Wszystkie powody były na tyle dobre, aby najpierw spróbować, potem nabrać siły, by dotrzeć do granic swoich możliwości, a następnie przesunąć je dalej… jako Zespół, który w ekstremalnych warunkach doświadczył, co tak naprawdę znaczy udana praca zespołowa. Zaufanie, współpraca, uznanie, cel, zwinność, kreatywność i wspólny sposób myślenia.

Dziękujemy Prezesowi Zarządu Aleksandrowi Sawiukowi, za wsparcie naszego śmiałego pomysłu oraz Paulinie Głowackiej, Paulinie Kołodziejczyk i Maciejowi Niepokojowi za spędzenie wolnego czasu na robieniu wspaniałych zdjęć, które będą nam przypominać, co wspólnie osiągnęliśmy!

Zapraszamy do zespołu magazynierów Vesuvius Poland w Skawinie

2023-09-11

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zespół Vesuvius na Poland Buisness Run w Krakowie

2023-09-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Ceramiczne dzieła sztuki – warsztaty kreatywne podczas pikniku rodzinnego 

2023-07-18

ZOBACZ ARTYKUŁ

Srebro dla Vesuvius Polska w „PRE Environment Awards 2023”!

2023-07-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Piknik Rodzinny Vesuvius Poland 2023

2023-07-05

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?