rozmiar tekstu:

Finał 79. Tour de Pologne już za nami

2022-08-12

Przedstawiciele Vesuvius wzięli udział w wydarzeniu organizowanym w ramach VII, końcowego etapu Tour de Pologne, którego trasa przebiegała przez Skawinę. Firma była partnerem Skawiny, współorganizatora końcowego odcinka całego wyścigu.

W ubiegły piątek (5 sierpnia) odbył się ostatni, VII etap zmagań czołowych kolarzy w Tour de Pologne. Do ostatecznego starcia zawodnicy wystartowali ze Skawiny. W ramach inicjatywy na skawińskim rynku zorganizowano strefę kibica oraz szereg atrakcji dla mieszkańców i gości. Pojawiło się także stoisko Vesuvius.

W punkcie czekali przedstawiciele wszystkich działów, w tym Mieszko oraz Justyna, którzy są ambasadorami trwającej kampanii rekrutacyjnej. Zainteresowani mieli okazję porozmawiać z nimi, poznać firmę z innej perspektywy oraz dowiedzieć się więcej o pracy w skawińskim zakładzie. Do dyspozycji były materiały promocyjne, a każdy miłośnik jazdy na rowerze otrzymał drobny upominek poprawiający bezpieczeństwo na drodze.

– Wszystko, co robimy w Vesuvius, jest związane z dobrymi wynikami, zaangażowaniem ludzi, z rozwojem. Przez sport najlepiej jesteśmy w stanie odwzorować ducha naszej firmy, czyli ciągłą dynamikę, nieustanny rozwój, wielomilionowe inwestycje. To wszystko powoduje, że sport po prostu do nas pasuje – mówi Aleksander Sawiuk, prezes zarządu Vesuvius Poland.

Burmistrz Skawiny Norbert Rzepisko wraz z Czesławem Langiem (pomysłodawcą legendarnego Tour de Pologne), prezesem Vesuvius Aleksandrem Sawiukiem oraz innymi gośćmi wspólnie otworzyli ostatni etap wyścigu. W strefie kibica na telebimie można było podziwiać rywalizację kolarzy. Na mieszkańców czekały także inne atrakcje: animacje dla dzieci, rowerowe show, prezentacja brazylijskiej sztuki walki z elementami akrobatyki oraz tańca, a także seans filmu „Najlepszy”.

– Patrząc na to, jak udała się dzisiejsza impreza, myślę, że nie udałoby się tego zrobić bez współpracy z takimi podmiotami jak Vesuvius czy innymi firmami, które uczestniczą w finansowaniu tego wydarzenia. To impreza na skalę ogólnopolską, nawet światową, bo jest transmitowana przez wiele mediów – mówi Norbert Rzepisko, burmistrz miasta Skawina.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego dnia.

Vesuvius Skawina daje przykład podczas Dni BHP

2024-06-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?