rozmiar tekstu:

Rozwój grupy Vesuvius ujęty w kadrze francuskiego fotografa

2023-02-20

Z początkiem roku poznaliśmy efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej, która odbyła się w skawińskim zakładzie Vesuvius – flagowej lokalizacji grupy. Za obiektywem stanął Samuel Dhote – uznany francuski fotograf. Przedsięwzięcie było częścią globalnej inicjatywy, która obok Polski objęła oddziały firmy w USA, Niemczech i Indiach. Jej celem było zobrazowanie rozwoju światowego lidera w branży. 

Motywem przewodnim sesji, która została zrealizowana we wszystkich wydziałach produkcyjnych oraz dziale R&D, było motto Grupy Vesuvius: „Think beyond. Shape the future” oraz towarzyszące mu wartości: odpowiedzialność, odwaga, szacunek i energia. Choć fotograf skupił się na aspekcie ludzkim i współdziałaniu, nie zabrakło ujęć obrazujących wyroby oraz procesy produkcyjne.  

Zaproszony do zrealizowania sesji Samuel Dhote ukończył Ecole Supérieure de Photographie w Paryżu. Pracuje dla czasopism, firm i instytucji z całego świata. Jego bogate portfolio wypełniają realizacje dla takich marek jak Coca-Cola, Alstom, Mercedes-Benz, Decathlon czy Accord – sieć luksusowych hoteli i restauracji. Wyróżnia go otwartość na innych oraz zdolność artystycznego spojrzenia na produkt i technologie wytwórcze w synergii z ludźmi towarzyszącymi tym procesom. 

Fotografie, także z innych lokalizacji grupy Vesuvius, znajdą się mi.in. w globalnym raporcie rocznym oraz podsumowaniu działań z zakresu zrównoważonego rozwoju. Z pewnością zostaną wykorzystane także w komunikacji wewnętrznej oraz działaniach promocyjnych.  

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu. Poniżej próbka tego, co udało się osiągnąć: 

Zapraszamy do zespołu magazynierów Vesuvius Poland w Skawinie

2023-09-11

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zespół Vesuvius na Poland Buisness Run w Krakowie

2023-09-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Ceramiczne dzieła sztuki – warsztaty kreatywne podczas pikniku rodzinnego 

2023-07-18

ZOBACZ ARTYKUŁ

Srebro dla Vesuvius Polska w „PRE Environment Awards 2023”!

2023-07-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Piknik Rodzinny Vesuvius Poland 2023

2023-07-05

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?