rozmiar tekstu:

CEO Veusvius wystąpił na spotkaniu "Let’s lead!" w Skawinie

2023-03-31

To była prawdziwa przyjemność rozmawiać z naszym CEO podczas drugiego spotkania „Let’s lead!” w Skawinie. Patrick Andre dzielił się swoim doświadczeniem i wyzwaniami związanymi z byciem liderem.

Usłyszeliśmy, że jako liderzy powinniśmy skupić się na sprawach, które są ważne dla ludzi. Interesujące było również dowiedzenie się, w jaki sposób najwyższe kierownictwo może ułatwiać kobietom karierę i jak Patrick jako dyrektor generalny dba o to, by być spójnym z tym, co deklaruje („walk the talk”).

Dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami, Patrick zwrócił uwagę na to, że stres dla niektórych może być czynnikiem motywującym, że ważna jest akceptacja własnych wyborów i że wszystko to można osiągnąć w zrównoważony sposób, dzieląc czas między rodzinę, pracę i hobby/sport.

Ponieważ przywództwo polega również na zachęcaniu innych do rozwoju, traktujemy to spotkanie jako punkt wyjścia do kontynuowania naszych własnych podróży rozwojowych. Przywództwo ma znaczenie – bez wątpienia.

Cykl spotkań „Let’s Lead!” to inicjatywa, która zakłada rozwój zdolności przywódczych załogi skawińskiego oddziału Vesuvius. Kolejne spotkanie 20 kwietnia.

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?