rozmiar tekstu:

CEO Veusvius wystąpił na spotkaniu "Let’s lead!" w Skawinie

2023-03-31

To była prawdziwa przyjemność rozmawiać z naszym CEO podczas drugiego spotkania „Let’s lead!” w Skawinie. Patrick Andre dzielił się swoim doświadczeniem i wyzwaniami związanymi z byciem liderem.

Usłyszeliśmy, że jako liderzy powinniśmy skupić się na sprawach, które są ważne dla ludzi. Interesujące było również dowiedzenie się, w jaki sposób najwyższe kierownictwo może ułatwiać kobietom karierę i jak Patrick jako dyrektor generalny dba o to, by być spójnym z tym, co deklaruje („walk the talk”).

Dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami, Patrick zwrócił uwagę na to, że stres dla niektórych może być czynnikiem motywującym, że ważna jest akceptacja własnych wyborów i że wszystko to można osiągnąć w zrównoważony sposób, dzieląc czas między rodzinę, pracę i hobby/sport.

Ponieważ przywództwo polega również na zachęcaniu innych do rozwoju, traktujemy to spotkanie jako punkt wyjścia do kontynuowania naszych własnych podróży rozwojowych. Przywództwo ma znaczenie – bez wątpienia.

Cykl spotkań „Let’s Lead!” to inicjatywa, która zakłada rozwój zdolności przywódczych załogi skawińskiego oddziału Vesuvius. Kolejne spotkanie 20 kwietnia.

Liderka, która wie dokąd zmierza. Agnieszka Tomczak wystąpiła na spotkaniu Let's Lead! w Skawinie

2023-12-01

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu narzędziowców Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zespołu elektromechaników Vesuvius Poland!

2023-11-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Richard Sykes gościem kolejnej edycji „Let's Lead!” w Vesuvius Poland

2023-10-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Sukces pilotażowego projektu Vesuvius Poland Success Story of Tasks Management Board

2023-10-03

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?