rozmiar tekstu:

CEO Veusvius wystąpił na spotkaniu "Let’s lead!" w Skawinie

2023-03-31

To była prawdziwa przyjemność rozmawiać z naszym CEO podczas drugiego spotkania „Let’s lead!” w Skawinie. Patrick Andre dzielił się swoim doświadczeniem i wyzwaniami związanymi z byciem liderem.

Usłyszeliśmy, że jako liderzy powinniśmy skupić się na sprawach, które są ważne dla ludzi. Interesujące było również dowiedzenie się, w jaki sposób najwyższe kierownictwo może ułatwiać kobietom karierę i jak Patrick jako dyrektor generalny dba o to, by być spójnym z tym, co deklaruje („walk the talk”).

Dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami, Patrick zwrócił uwagę na to, że stres dla niektórych może być czynnikiem motywującym, że ważna jest akceptacja własnych wyborów i że wszystko to można osiągnąć w zrównoważony sposób, dzieląc czas między rodzinę, pracę i hobby/sport.

Ponieważ przywództwo polega również na zachęcaniu innych do rozwoju, traktujemy to spotkanie jako punkt wyjścia do kontynuowania naszych własnych podróży rozwojowych. Przywództwo ma znaczenie – bez wątpienia.

Cykl spotkań „Let’s Lead!” to inicjatywa, która zakłada rozwój zdolności przywódczych załogi skawińskiego oddziału Vesuvius. Kolejne spotkanie 20 kwietnia.

Siła i charakter | Reprezentacja Vesuvius Skawina na Runmageddon 2023

2023-05-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Kolejna wizyta studentów AGH w Vesuvius w Skawinie

2023-05-19

ZOBACZ ARTYKUŁ

Studenci WIMiC AGH z wizytą w Vesuvius

2023-05-08

ZOBACZ ARTYKUŁ

Alexander Laugier Wert na kolejnym spotkaniu "Let’s lead!"

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?