rozmiar tekstu:

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”

2023-04-28

Tuż po długim majowym weekendzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych znalezieniem lub zmianą pracy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”. Wydarzenie odbędzie się 10 maja w TAURON Arena Kraków, w godzinach od 9.00 do 16.00. Wstęp jest bezpłatny. Wśród ponad 100 wystawców znajdzie się Vesuvius Poland.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą” to świetna okazja, aby w ciągu jednego dnia skonsultować swoje CV u doradców zawodowych, wziąć udział w warsztatach rozwijających różnorodne kompetencje i nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą – dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Opowiemy Ci o ofertach pracy, możliwościach rozwoju, benefitach i z pewnością odpowiemy na pytanie: „Dlaczego warto pracować w Vesuvius?”.

Dla odwiedzających przygotowano trzy strefy tematyczne: przedsiębiorczości, wystawienniczą i warsztatową. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz harmonogram warsztatów dostępny jest na stronie: www.targiaktywnosci.com.pl

Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?