rozmiar tekstu:

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”

2023-04-28

Tuż po długim majowym weekendzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych znalezieniem lub zmianą pracy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”. Wydarzenie odbędzie się 10 maja w TAURON Arena Kraków, w godzinach od 9.00 do 16.00. Wstęp jest bezpłatny. Wśród ponad 100 wystawców znajdzie się Vesuvius Poland.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą” to świetna okazja, aby w ciągu jednego dnia skonsultować swoje CV u doradców zawodowych, wziąć udział w warsztatach rozwijających różnorodne kompetencje i nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą – dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Opowiemy Ci o ofertach pracy, możliwościach rozwoju, benefitach i z pewnością odpowiemy na pytanie: „Dlaczego warto pracować w Vesuvius?”.

Dla odwiedzających przygotowano trzy strefy tematyczne: przedsiębiorczości, wystawienniczą i warsztatową. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz harmonogram warsztatów dostępny jest na stronie: www.targiaktywnosci.com.pl

Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Siła i charakter | Reprezentacja Vesuvius Skawina na Runmageddon 2023

2023-05-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Kolejna wizyta studentów AGH w Vesuvius w Skawinie

2023-05-19

ZOBACZ ARTYKUŁ

Studenci WIMiC AGH z wizytą w Vesuvius

2023-05-08

ZOBACZ ARTYKUŁ

Alexander Laugier Wert na kolejnym spotkaniu "Let’s lead!"

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”

2023-04-28

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?