rozmiar tekstu:

„Dbajmy o siebie – na wszelki wypadek” – Dni BHP Vesuvius Poland w Skawinie.

2023-06-28

Dni BHP to inicjatywa promująca firmową politykę bezpieczeństwa. Tegoroczna edycja skierowana była do Pracowników oraz ich najbliższych. Obchody rozpoczęliśmy od Pikniku Rodzinnego, na którym mieliśmy okazje uczestniczyć w aktywnościach związanych z bezpieczeństwem drogowym.

Następnie przenieśliśmy się na teren zakładu w Skawinie, gdzie podczas szkoleń i warsztatów utrwalaliśmy wiedzę w zakresie prac wysokiego ryzyka – na wysokości oraz w przestrzeni zamkniętej. Przy użyciu gogli VR sprawdzaliśmy swoje umiejętności w zakresie przygotowania sprzętu, asekuracji czy ewakuacji poszkodowanego. Pracownicy mieli również okazję rozwiać wątpliwości na temat doboru oraz użytkowania środków ochrony układu oddechowego.

W ramach akcji odbyły się także zajęcia z zakresu prewencji chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa pracowników biurowych. Zaprezentowane przez fizjoterapeutę ćwiczenia, przyniosły ulgę naszym kręgosłupom. Podczas spotkania TOWN HALL, gdzie podsumowano tegoroczną edycję dni BHP. Wyłoniono także zwycięzców organizowanych inicjatyw – konkursu plastycznego dla najmłodszych pt. „Bezpieczny rodzic w pracy”, konkursu na najlepszy film pt. „Dlaczego stosuję LTT” oraz quizu sprawdzającego wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej czy gospodarki odpadami.

Dziękujemy organizatorom przedsięwzięcia (Paulina Młynarczyk, Maciej Bil, Magdalena Nogańska, Marcin Drabczyk) i już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji Dni BHP 🙂

 

Vesuvius Skawina daje przykład podczas Dni BHP

2024-06-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?