rozmiar tekstu:

„Dbajmy o siebie – na wszelki wypadek” – Dni BHP Vesuvius Poland w Skawinie.

2023-06-28

Dni BHP to inicjatywa promująca firmową politykę bezpieczeństwa. Tegoroczna edycja skierowana była do Pracowników oraz ich najbliższych. Obchody rozpoczęliśmy od Pikniku Rodzinnego, na którym mieliśmy okazje uczestniczyć w aktywnościach związanych z bezpieczeństwem drogowym.

Następnie przenieśliśmy się na teren zakładu w Skawinie, gdzie podczas szkoleń i warsztatów utrwalaliśmy wiedzę w zakresie prac wysokiego ryzyka – na wysokości oraz w przestrzeni zamkniętej. Przy użyciu gogli VR sprawdzaliśmy swoje umiejętności w zakresie przygotowania sprzętu, asekuracji czy ewakuacji poszkodowanego. Pracownicy mieli również okazję rozwiać wątpliwości na temat doboru oraz użytkowania środków ochrony układu oddechowego.

W ramach akcji odbyły się także zajęcia z zakresu prewencji chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa pracowników biurowych. Zaprezentowane przez fizjoterapeutę ćwiczenia, przyniosły ulgę naszym kręgosłupom. Podczas spotkania TOWN HALL, gdzie podsumowano tegoroczną edycję dni BHP. Wyłoniono także zwycięzców organizowanych inicjatyw – konkursu plastycznego dla najmłodszych pt. „Bezpieczny rodzic w pracy”, konkursu na najlepszy film pt. „Dlaczego stosuję LTT” oraz quizu sprawdzającego wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej czy gospodarki odpadami.

Dziękujemy organizatorom przedsięwzięcia (Paulina Młynarczyk, Maciej Bil, Magdalena Nogańska, Marcin Drabczyk) i już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji Dni BHP 🙂

 

Zapraszamy do zespołu magazynierów Vesuvius Poland w Skawinie

2023-09-11

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zespół Vesuvius na Poland Buisness Run w Krakowie

2023-09-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Ceramiczne dzieła sztuki – warsztaty kreatywne podczas pikniku rodzinnego 

2023-07-18

ZOBACZ ARTYKUŁ

Srebro dla Vesuvius Polska w „PRE Environment Awards 2023”!

2023-07-07

ZOBACZ ARTYKUŁ

Piknik Rodzinny Vesuvius Poland 2023

2023-07-05

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?