rozmiar tekstu:

Richard Sykes gościem kolejnej edycji „Let's Lead!” w Vesuvius Poland

2023-10-13

Richard Sykes, President Advanced Refractories Vesuvius, gościł podczas 5. edycji spotkania “Let’s Lead!” w Skawinie – inicjatywie mającej na celu rozwój zdolności kierowniczych w zespołach. Ekspert podzielił się z uczestnikami wydarzenia swoimi przemyśleniami na temat przywództwa i związanymi z nim wyzwaniami.

„Przywództwo polega na umiejętności wyznaczania celów i komunikowaniu ich. Inspiruje zespół do tego, abyśmy razem dotarli tam, gdzie chcemy być” – to była odpowiedź Richarda na pierwsze zadane mu pytanie.

Podczas wydarzenia ekspert podzielił się także swoimi myślami nt. wyzwań w byciu liderem. Zdaniem Richarda, wypełniając tę rolę, czasem jest się samotnym. Trzeba liczyć się także z konsekwencjami swoich decyzji, które nie zawsze są łatwe. Szef Advanced Refractories podkreślił, jak ważne jest to, czego nauczył go jego mentor z czasów młodości: ważne jest to, aby nie komplikować spraw i upraszczać wszystko to, jest możliwe. Wówczas łatwiej znaleźć rozwiązanie.

Richard przez lata pracował na różnych stanowiskach w wielu krajach. Podczas wydarzenia opowiedział o swoim bogatym doświadczeniu, jak rozwijał swoją karierę oraz która z ról i dlaczego była dla niego najbardziej satysfakcjonująca. Podkreślił także korzyści, jakie przynosi różnorodność w środowisku pracy i podzielił się związanymi z tym historiami.

Richard, dziękujemy za Twoją wizytę oraz wartościową dawkę wiedzy i doświadczenia!

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?