rozmiar tekstu:

Pracownicy Vesuvius wsparli Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt w Skawinie

2024-01-25

2 tygodnie mobilizacji pracowników, dziesiątki kilogramów zebranej karmy i przysmaków dla podopiecznych schroniska w Skawinie – tak można podsumować noworoczną zbiórkę w Vesuvius w Skawinie.

Naszym założeniem nie było zebranie jak największej liczby rzeczy, ale przede wszystkim odpowiedź na potrzeby schroniska. Zależało nam na tym, aby pomóc mądrze. – mówi Ewelina Rak, specjalistka ds. rekrutacji w Vesuvius Poland i wolontariuszka w schronisku.

Dlatego też w pierwszej kolejności skonsultowaliśmy ze Skawińskim Stowarzyszeniem Pomocy dla Zwierząt dokładną listę potrzebnych rzeczy. Zbiórka trwała ponad dwa tygodnie i pokazała, że razem możemy naprawdę dużo. Schronisko otrzymało od nas karmę dla psów i kotów a także żwirek dla kotów i przysmaki – wszystko bardzo dobrej jakości.

Cała inicjatywa nie byłabym możliwa bez pomocy naszych wolontariuszy, którzy zaangażowali się w akcję. Dziękujemy bardzo Ewelinie Rak, Bartkowi Donabidowiczowi i Ryśkowi Pawlusowi za pomoc w transporcie zebranych rzeczy do schroniska, a Mariuszowi Wilczkowi za organizację pudła.

Vesuvius Skawina daje przykład podczas Dni BHP

2024-06-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?