rozmiar tekstu:

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

„Wybierz swoją drogę” i „Kształtuj z nami przyszłość” to hasła, towarzyszące nowej odsłonie kampanii, której celem jest zaproszenie do pracy w Vesuvius Poland w Skawinie. Nawiązują one do globalnego motta grupy Vesuvius „Think beyond. Shape the future”. W ramach działań promocyjnych wykonana została m.in. sesja zdjęciowa angażująca pracowników z różnych działów firmy.

„Wybierz swoją drogę” to zachęta do samodzielnego określenia celów i kierunku kariery. W Vesuvius, każdy ma możliwość wyboru ścieżki zawodowej, zgodnie z własnymi wartościami. Hasło inspiruje do refleksji nad własnymi aspiracjami oraz motywuje do podejmowania działań mających na celu ich realizację.

„Kształtuj z nami przyszłość” to zaproszenie do współpracy i zaangażowania się w procesy decyzyjne i innowacje, które mają wpływ na rozwój – osobisty, organizacyjny, ale także globalny. Grupa Veusvius to światowy lider w zrównoważonych technologiach i produktach ogniotrwałych. Te znajdują zastosowanie w hutach, stalowniach i odlewniach, gdzie początek ma współczesna infrastruktura, medycyna, transport i wiele innych dziedzin współczesnego świata.

Powyższe hasła, za sprawą sesji zdjęciowej zorganizowanej na terenie firmy, firmują członkowie naszego zespołu: Ewelina, Marta, Kamila, Maciej, Krzysztof oraz Jarek. Specjalizują się oni w różnych dziedzinach, od zajęć typowo produkcyjnych po stanowiska kadrowe, planistyczne czy kierownicze.

Kampania obejmuje zarówno działania w terenie – billboardy, plakaty oraz wielkoformatowe banery na terenie zakładu, jak i aktywność online w mediach społecznościowych. Autorką zdjęć jest Joanna Nowicka – fotografka z ponad 20-letnim stażem i pomysłodawczyni artystycznego konceptu portretowego One People Story.

Oferty pracy obejmują głównie stanowiska produkcyjne, jednak poszukiwani są także kandydaci do pracy w magazynach oraz dziale utrzymania ruchu. Potrzeba zwiększenia zespołu związana jest z intensywnym rozwojem i rozbudową wydziałów produkcyjnych – zakład w Skawinie to flagowa lokalizacja międzynarodowej grupy Vesuvius, gdzie obok produkcji wyrobów, prężnie rozwija się dział badań i rozwoju.

Zapraszamy do obejrzenia materiału zza kulis sesji zdjęciowej.

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?