rozmiar tekstu:

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

Ponad 100 posadzonych drzewek, 1m3 zebranych elektrośmieci i 74 uczestników quizu wiedzy o Ziemi – tak prezentują się wyniki tegorocznego świętowania Dnia Ziemi.

Dzień Ziemi obchodzimy tradycyjnie 22 kwietnia. W tym roku świętowaliśmy go na trzy sposoby. Pomiędzy 15 a 26 kwietnia na terenie naszego zakładu odbyła się zbiórka elektrośmieci. W sumie zebraliśmy 1m3 śmieci, które stanowią zagrożenie dla środowiska, jeśli nie są odpowiednio posegregowane i zutylizowane.

W ramach poszerzenia świadomości naszych pracowników, zorganizowaliśmy także quiz wiedzy o Ziemi dla naszych pracowników. Wzięły w nim udział 74 osoby, a 40 najlepszych otrzymało „zielone nagrody”: skalnice i rojniki.

W trzecim tygodniu kwietnia odbyła się na terenie naszego zakładu także akcja sadzenia drzewek. Dzięki organizacji odzysku Biosystem posadziliśmy w sumie 100 drzew: grabów i jarzębin. W całej akcji wzięło udział kilkanaście osób. Dziękujemy za zaangażowanie w inicjatywę: Paulina Popek Marta Majewska Maciej Bil, Marcin Drabczyk, Marek Cichoń, Alina Yeremenko, Bernadeta Janas, Marek Cyganik, Wojciech Drąg, Katarzyna Bolek, Jarosław Niemczyk, Kamil Igła, Magda Wanot, Karolina Kaczmara i Monika Wanot, Magdalena Nogańska.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia!

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?