rozmiar tekstu:

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

W tym tygodniu CEO Patrick André odwiedził zakład Vesuvius Poland w Skawinie. Towarzyszyli mu Mark Collis (Chief Financial Officer), Richard Sykes (President Advanced Refractories), Rafael Navazo (Regional VP, Flow Control EMEA), Bart Louwagie (VP Operations, AR&FC), Elisabetta De Zan (VP Finance, Flow Control), Arne Schmidt (VP Finance, Advanced Refractories), Richard Bovy (Finance Director, Flow Control EMEA) i V Sunderrajan (Finance Director, AR EMEA).

Podczas swojej wizyty Patrick spotkał się z naszą kadrą zarządzającą, odbył tradycyjny Gemba Walk po zakładzie produkcyjnym, a także spotkał się z naszymi pracownikami na Town Hallu. Podczas swojego wystąpienia odniósł się do aktualnej pozycji naszego zakładu i jego znaczenia na rynku:

EMEA to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających regionów na świecie. Zakład w Skawinie jest konkurentem nie tylko na rynku europejskim, ale i światowym. Jego dalszy rozwój jest wpisany w naszą strategię. Jako flagowy zakład Vesuvius w regionie EMEA nieustannie dążymy do osiągnięcia pozycji lidera pod względem jakości i wydajności. Jeśli staniemy się wystarczająco konkurencyjni, będziemy kontynuować inwestycje nie tylko w tym roku, ale także w przyszłości. Wierzę, że za 5 lat ten zakład będzie tak różnił się od dzisiejszego, jak różni się od tego sprzed 5 lat. – podsumował Patrick.

Town Hall zakończyła sesja Q&A. Na kilka dni przed spotkaniem każdy w firmie miał dostęp do formularza, przez który mógł zadać pytania naszemu CEO. Pojawiły się pytania zarówno związane z przyszłością naszej firmy, jak i z zainteresowaniami samego Patricka – na każde z nich otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź.

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

„Wybierz swoją drogę” – nowa odsłona kampanii rekrutacyjnej Vesuvius Poland w Skawinie

2024-04-24

ZOBACZ ARTYKUŁ

Niespodziewany sukces drużyny Vesuvius Poland

2024-04-22

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?