rozmiar tekstu:

Dwutorowe wparcie inicjatywy Rowerowy Maj w Vesuvius Poland

2024-07-08

„Rowerowy Maj” to inicjatywa od lat prężnie działająca nie tylko w Skawinie, ale także w wielu innych miejscach w całej Polsce. Jej głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy na rowerze i wybieranie tego środka transportu. Vesuvius Poland po raz kolejny zaangażowało się we wsparcie tej inicjatywy.

W ramach kampanii uczniowie okolicznych szkół docierali na zajęcia na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach. Najważniejsze było to, aby zrobili to w sposób aktywny. Dzieci z najwyższą frekwencją otrzymały nagrody, Vesuvius Poland ufundowało nagrodę w wysokości 2000 zł dla najlepszej małej szkoły. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Pozowicach z frekwencją 69,5% przejazdów rowerem lub innym środkiem transportu osobistego.

Równolegle Vesuvius Poland zorganizowało dla swoich pracowników konkurs, którego celem była także promocja jazdy na rowerze. Zadaniem uczestników było wysłanie zdjęcia z wycieczki rowerowej. Następnie zdjęcia zostały opublikowane na naszym profilu na Facebooku, gdzie odbyło się głosowanie. O zwycięzcach zadecydowała liczba reakcji pod fotografiami – najlepsze zdobyło ponad 400 polubień! Sumarycznie pod postem zostawiono ponad 1000 reakcji.

   

Cieszymy się, że mogliśmy się zaangażować w tę inicjatywę oraz że spotkała się ona z tak dużym zainteresowaniem.

Dwutorowe wparcie inicjatywy Rowerowy Maj w Vesuvius Poland

2024-07-08

ZOBACZ ARTYKUŁ

Vesuvius Skawina daje przykład podczas Dni BHP

2024-06-20

ZOBACZ ARTYKUŁ

Reprezentacja Vesuvius Skawina po raz kolejny na Runmageddon

2024-05-29

ZOBACZ ARTYKUŁ

CEO Patrick André odwiedza Vesuvius w Skawinie

2024-05-13

ZOBACZ ARTYKUŁ

Świętowanie Dnia Ziemi w Vesuvius Poland!

2024-05-02

ZOBACZ ARTYKUŁ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?