rozmiar tekstu:

6 powodów, dla których warto wybrać staż w Vesuvius Poland

STANOWIMY
CZĘŚĆ
GRUPY
VESUVIUS

STANOWIMY
CZĘŚĆ
GRUPY
VESUVIUS

Jesteśmy częścią grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

TWORZYMY 
LEPSZĄ 
PRZYSZŁOŚĆ

TWORZYMY
LEPSZĄ
PRZYSZŁOŚĆ

Tworzymy lepszą przyszłość dla naszej planety, klientów, pracowników i społeczności. Zrównoważony rozwój oraz oferowanie coraz to bezpieczniejszych i wydajniejszych rozwiązań przemysłowych przeznaczonych dla przemysłu z całego świata to priorytety w działaniach Vesuvius.

JESTEŚMY
FLAGOWĄ
LOKALIZACJĄ

JESTEŚMY
FLAGOWĄ
LOKALIZACJĄ

Zakład w Skawinie to flagowa lokalizacja grupy. Zatrudnienie znajduje tu niemal tysiąc osób. Posiadamy dział badań i rozwoju, na bieżąco wdrażamy innowacje w procesach produkcyjnych, które znajdują uznanie w oddziałach Vesuvius na całym świecie.

OFERUJEMY
PŁATNE STAŻE
W 6 OBSZARACH

OFERUJEMY
PŁATNE STAŻE
W 6 OBSZARACH

Oferujemy płatne staże w 6 obszarach: ŁAŃCUCH DOSTAW (logistyka, transport i zakupy); BHP; UTRZYMANIE RUCHU (automatyka, mechatronika, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn, projektowanie); INŻYNIERIA PRODUKCJI (ceramika, materiałoznawstwo, technologia chemiczna, jakość, lean, zarządzanie produkcją); ADMINISTRACJA; FINANSE. Oferty pojawiają się przez cały rok. Na staż zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie.

STAWIAMY NA
ELASTYCZNOŚĆ

STAWIAMY NA
ELASTYCZNOŚĆ

Stawiamy na elastyczność. Staż można łączyć ze studiami. Wymagamy minimum 3 dni dostępności w tygodniu po 8 godzin. Oferujemy również staże skierowane do studentów zaocznych z trybem pracy w tygodniu. Minimalna długość stażu to 3 miesiące – później możesz go kontynuować lub rozpocząć karierę pracownika pełnoetatowego.

PRZYGOTOWUJEMY
DO PRACY
W BRANŻY PRZYSZOŚCI

PRZYGOTOWUJEMY
DO PRACY
W BRANŻY PRZYSZOŚCI

Oprócz szeregu benefitów, przygotowujemy do pracy w branży przyszłości. Doceniamy pomysły i dajemy możliwości rozwoju oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania. Dzięki licznym projektom R&D masz wpływ na rozwój całej grupy Vesuvius.

Na stażu mogłam zweryfikować swoje wyobrażenia na temat wybranego zawodu.

Natalia

Technik R&D

Staż w Vesuvius to szansa na zdobycie doświadczenia oraz szlifowanie umiejętności.

Dawid

Koordynator Produkcji

Staż w takiej dużej firmie pomaga podjąć decyzję, w jaki sposób kształtować swoją karierę.

Ewa

Technik R&D

Staż w Vesuvius bezproblemowo połączysz ze swoimi zajęciami na studiach.

Paulina

Inżynier Produkcji

Podoba mi się praca w miłej atmosferze oraz możliwość poznania firmy z branży materiałów ogniotrwałych.

Adrian

Inżynier Jakości

DOŁĄCZ DO NAS!

Zainteresowanych odbyciem staży i praktyk w Vesuvius zapraszamy do zakładki OFERTY PRACY lub wysłania zgłoszenia przez formularz: STAŻE PRAKTYKI

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?